Girişimcilik Virüsü – Size de buluşacak!

Size de bulaşacak!

Girişimcilik Virüsü – Size de buluşacak!

Kasım 17, 2018 Motivasyon 1
Girişimcilik Virüsü Sana Da Bulaşacak!

Merhaba Dünya,

Girişimcilik ekosistemine yeni bir soluk katacak Girişimcilik Virüsü projemiz ile karşınızdayız. Gelecek nesillerin eğitim, network ve ilham ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler üretirken önde gelen startup, yatırımcı ağı, dernek, program ve şirketlerdeki gelişmelerden haberdar ederek güncel ve temiz bilgi sunacak olan GV, ekosistemin problemlerini gündeme getirmekle kalmayacak, lise ve üniversitelerde okuyan potansiyel girişimcileri destekleyici çalışmalar üretecek. Meetuplardan workshoplara, ilham söyleşilerinden gezilere düzenlenen organizasyonlar ve yapılan projelerle başta İstanbul olmak üzere tüm Tükiye’nin taleplerini karşılamayı kendine dert edinmiş bir topluluk tarafından yönetilmektedir.

Bu vizyon etrafında toplanmış onlarca genç girişimci adayından meydana gelen Girişimcilik Virüsü, girişimci gençlere ilham olup motivasyon vermeyi; etkinliklerden haberdar etmeyi ve sektördeki farklı taleplere arzı gerçekleştirmeyi misyonu saymaktadır. Teknolojik trendleri takip etmenin önemini bilen gençler olarak ülkemizden daha fazla teknoloji girişimi çıkması için gerekli adımları atmayı amaçlamaktadır. Yöntem olarak denemeyi, istemeyi ve bir şekilde oldurmayı seçen GV ekibi, yalnız başladığı bu yolda karşılaşacağı boğalarla güreşmeye dünden hazırdır ve heveslidir.

2018’in kasım ayında bir platform oluşturma fikri ve liselerin haklı taleplerine arzı gerçekleştirme amaçlarıyla kurulmuş girişimimizin haklı davasında başarıya ulaşması için yardımlarını esirgemeyecek tüm ekosistem paydaşlarına şimdiden teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tüm okurlarımıza sevgiler,

İTÜ Girişimcilik Kulübü

 

Bir cevap

  1. Mustafa Özbaylanlı dedi ki:

    Merhaba!

Bir cevap yazın